Meble i dodatkii doskonale sprawdzą się dla francuskim wnętrzu ze względu na ich charakter.
Dzisiaj o wybieraniu mebli i dodatków dla pomieszczeń w różnych stylach.

Stylowe wnętrze

belldecoStyl w pomieszczeniu można osiągnąć za pomocą prostych dodatków oraz mebli.

W zależności od wybranego przez nas stylu będą to różne kolory, fasony oraz produkty.

Dla stylu prowansalskiego powinniśmy wybrać meble drewniane, najlepiej w pastelowych kolorach, do tego kamienne blaty w kuchni oraz kwiatowe motywy na zasłonkach. Każdy styl ma swoje wytyczne co do ilości dodatków, kolorów oraz innych cech szczególnych.
Chcąc osiągnąć odpowiedni i ładny efekt, powinniśmy się ich ciasno trzymać, zwłaszcza kiedy mamy małe doświadczeni w kwestii wystroju wnętrz.

Wikipedia i salon

Salon ? duże, najczęściej reprezentacyjne pomieszczenie w budownictwie świeckim, zwykle większe od pozostałych w danej budowli lub budynku, lecz mniejsze od sali. Salon jest najczęściej usytuowany w centralnej, lub wyróżniającej się w inny sposób, części budowli, o bogatym wystroju architektonicznym z przeznaczeniem dla przyjmowania gości oraz odbywania uroczystości domowych.
Pierwsze salony budowano w pałacach barokowych, a z czasem został on rozpowszechniony w mieszkaniach zamożnych mieszczan (zwłaszcza w XIX wieku).
W mieszkaniach tych, mianem salonu określano najokazalszy pokój.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Salon_(pomieszczenie)

Podstawy aranżacji

belldeco W aranżacji wnętrz najważniejszy jest dobry projekt i podział całego domu na sfery. Warto oddzielić sfery dzienne od nocnych inna kolorystyką i tonacją. Najbardziej reprezentatywnymi częściami w każdym mieszkaniu i domu jest salon oraz hol. I to właśnie tam powinniśmy zadbać o dobry układ mebli oraz o odpowiedni wystrój. Możemy przebierać pośród gotowych inspiracji dostępnych na portalach w sieci. Wystarczy jedynie znaleźć aranżację, która nam się podoba i próbować ją naśladować.

Niezastąpione będą też poradniki dotyczące wystroju wnętrz oraz porady architektów wnętrz.

Z takimi pomocami nie ma szans, aby nasze wnętrza nie wyglądały olśniewająco..

Dodane: 31-08-2016 17:48

Tagi: Uncategorized meble styl wnętrza belldeco

Widok do druku:

belldeco